Arvutimängude disain ja arendus

Kursuse eesmärk: kursus annab rohkem teada ühest kõige kasutoovast maailma turul tööstuse kohta – mängutehnoloogiate turu kohta. Sõltumata olemasolevatest teadmistest ja oskustest, õpilased saavad palju teadmisi disaini, arvuti graafika ja skriptiprogrammeerimise sfääris. Koolitusel õpilased uurivad 2D mängude loomise alust, omandavad populaarse graafilise tarkvara Unity3D, saavad teada kuidas luua ja avaldada mängud GooglePlay teenuses, saavad tutvuda C# programmeerimise keelega.

Õpilaste vanus: 12-18 a. (grupid moodustatakse sõltuvalt vanusest ja tasemest)

Maksimaalne õpilaste arv klassis: 10

Kursuse kestvus: septembrist – maini, 72 ak.t.

Tunni kestvus: 2 akadeemilist tundi (90 minutit), 1 kord nädalas

Tunniplaan: kursus ei ole veel tunniplaanis

KURSUSE KIRJELDUS

Kellele kursus suunatud on: eduka kursuse läbimise jaoks kuulaja peab olema enesekindlana arvutikasutajana. Samuti soovitav teada Adobe Photoshop-i tööd ja teisi graafilisi pakettide alust, või omada baasteadmisi informaatikas, või omada alust kummaski programmeerimis keeltes.

ÕPPEKAVA